Faaliyet Alanlarımız

MOBİLYA İMALATI

Teknolojinin gerektirdiği en gelişmiş makina parkurumuzla, sabit ve hareketli mobilya üretimi yapan fabrikamızda bizi farklı kılan; yılların tecrübesiyle uzmanlaşmış olan üretim ekibimiz ve proje çözümleri konusunda deneyimli teknik kadromuzdur. Bu sebeple, ardımızda gururla isimlerini saydığımız ve her gün yenilerini eklediğimiz referanslarımız vardır.

İMALAT PROJESİ

Volard, almış olduğu işlerde sadece üretim yapmakla kalmaz; müşterinin isteğine uygun, işletme açısından en verimli ve tasarımcı yönünden estetik sonuçlara ulaşabilmek adına gereken uygulama proje çalışmalarını da yapar. Bu bağlamda; en uygun detay çözümlerini oluşturarak uzun yıllar sorunsuz bir biçimde kullanılabilecek üretimleri hayata geçirir.

UYGULAMA

Volard, bünyesindeki tecrübeli mimari kadrosu ile üstlendiği projelerde ince işlerin anahtar teslimi uygulamalarını da yapmaktadır. Mobilya imalatı haricinde; mekanların ihtiyacı olan perde, duvar kağıdı, seramik, alçıpan, aksesuar, aydınlatma ve zemin döşeme gibi diğer tüm disiplinleri de bünyesinde çözerek işverenin yükünü hafifletir Bu, aynı zamanda hem işin daha kaliteli, hem de çok daha kısa sürede bitmesi anlamına gelmektedir.