Archives

ONE AND ONLY HOTEL / KARADAĞ

Karadağ’ın yeni çekim merkezi Portonovi projesinde yer alan, dünyanın lüks otel konseptindeki önde gelen markalarından One and Only‘nin avrupa’daki ilk şubesi olma özelliğine sahip O&O Portonovi’nin MEP hariç tüm oda fit-out işleri* ve sabit ve hareketli mobilya imalatları tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. (*Volard-Modüs JV olarak)

Detayları Görüntüle

INFINITY HOTEL / MÜNIH

Infinity Hotel tüm güney Almanya’daki en büyük otel ve konferans merkezi özelliğine sahip. Aynı zamanda en çok tercih edilen kongre ve eğlence merkezi. 2019 yılında yapılan 181 odalı ek binanın tüm ahşap imalatları ve genel mekan mobilyalarını Volard olarak biz gerçekleştirdik.

Detayları Görüntüle

THE RITZ CARLTON HOTEL/ ASTANA

Kazakistan başkentinin modern kişiliğinin bir örneği olan Talan Towers içinde yer alan The Ritz Carlton, aynı zamanda da Astana yerel gelenekleklerini sürdürmektedir. Beş yıldızlı bu otel, kültürel unsurları zarif bir şekilde lüks deneyime dönüştürüyor. Volard olarak otelin oda sabit ahşap imalatları ve montajını gerçekleştirdik.

Detayları Görüntüle

ST.REGIS HOTEL / ASTANA

Astana‘nın kalbi olarak bilinen ve Astana Central Park‘ta bulunan, Wimberly Interiors‘ın ödüllü tasarımı olan 5 yıldızlı ve 120 odalı otelin genel mekanları dahil tüm sabit ve hareketli mobilyalarının imalatı ve montajını ve ince işler fitout taahüdünü gerçekleştirdik.

Detayları Görüntüle

CANYON RANCH WELLNESS RESORT/BODRUM

ABD’nin ünlü spa markası Canyon Ranch, 74 oda ve 66 bungalow ile şehirde parlayan prestijli bir otel projesi. Volard olarak biz otelin tüm genel mekan ve odalarının sabit ve hareketli mobilyalarının imalatı ve montajını gerçekleştirdik.

Detayları Görüntüle

TITANIC DELUXE HOTEL/BODRUM

Titanic Deluxe Bodrum Hotel; Bodrum Güvercinlik Koyu’nda bulunan ve Bodrum ile Mikonos konseptinin mimari esintilerini birleştiren 400 odalı ve 5 yıldızlı bir otel projesi. Volard olarak, otelin tüm odalarının sabit mobilyalarının üretim ve montajını gerçekleştirdik.

Detayları Görüntüle

SHERATON GRAND HOTEL/ATAŞEHİR

Sheraton Grand Hotel, İstanbul’un Anadolu yakasında gelişmekte olan konut ve iş merkezi Ataşehir‘in kalbinde yer almaktadır ve 165 odadan oluşan 5 yıldızlı bir otel projesidir. Volard olarak, Otelin tüm odalarının sabit ve hareketli mobilyalarının imalat ve montajını gerçekleştirdik.

Detayları Görüntüle

TITANIC CHAUSSEE HOTEL/BERLİN

389 odadan oluşan ve Berlin‘in en yaratıcı, canlı bir kültüre sahip ve mimari teknoji ile çevrili mahallesi olan Hackescher Markt‘da bulunan 5 yıldızlı otelin oda ve genel mekan tüm hareketli ve sabit mobilyalarının imalat ve montajını gerçekleştirdik.

Detayları Görüntüle

HYATT REGENCY/ATAKÖY

Modern mimari dekorun ve eşsiz deniz manzarasının buluştuğu 5 yıldızlı otelin, kral dairesi, diplomatik süit ve tüm deluxe süitlerinin sabit mobilyaları imalatı ve montajını gerçekleştirdik.

Detayları Görüntüle

FER HOTEL NUR-U OSMANİYE/İSTANBUL

Fer Hotel, İstanbul’da Tarihi Yarımada’nın kalbinde, seçkin hizmet ve üstün konfor sunmakta olup, Türkiye’nin En İyi Lüks Oteli 2018 ödülüne sahip 5 yıldızlı bir butik oteldir. Volard olarak, 56 adet odanın tüm sabit ve hareketli mobilyalarının imalat ve montajını gerçekleştirdik.

Detayları Görüntüle